חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קייטנת גלישה פסח

קייטנת גלישה בפסח  – חופשה מהנה ומספקת

חופשת הפסח כבר נראית באופק, ואתם מחפשים עבור ילדכם פעילות מהנה ומספקת לימי החופשה. אם כך, כדאי לכם לשקול לרשום אותו אל קייטנת גלישת גלים בפסח, המעניקה הזדמנות מצוינת ללמוד את המיומנויות הבסיסיות של גלישת גלים בטוחה, וגם להכיר חברים חדשים וליהנות מהים. זוהי חוויה ספורטיבית מאתגרת ומהנה, שבה כל יום הולכים לים.

היתרונות של קייטנת גלישה בפסח

גלישת גלים הינה פעילות ספורטיבית שמתאימה לכל גיל, לרבות ילדים מגיל חמש ומעלה, המציגה שורה ארוכה של יתרונות:

 • קייטנת גלישה תעניק לילדכם חוויה מהנה, מאתגרת ובלתי נשכחת שיכולה להמשיך ללוותו גם הלאה תחום עיסוק נוסף.  הקייטנה מתרחשת כל הזמן בים, המקום הכי אהוב על הילדים בעונה המתחממת.
 • כושר גופני- גלישת גלים מהווה פעילות ספורטיבית מאתגרת שמפתחת את כל שרירי הגוף, וזוהי גם פעילות אירובית התורמת לחיזוק סיבולת לב ריאה. הפעילות מאוד חשובה בעולם בו הילדים חיים, כשהם מחוברים כל הזמן למסך ובייחוד בחופשות, מה שמפחית באופן ניכר את כושרם הפיזי.
 • איזון ושליטה על הגוף ועל הנפש- על ידי פיתוח וחיזוק כל השרירים בגוף מושגת רמה גבוהה של שליטה של הילד בגופו. כמו כן, במהלך הקייטנה הילד לומד טכניקות מהנות לשיפור יכולות האיזון והשליטה על הגוף.
 • העצמה אישית- הילד שנמצא לבד על גלשן בים הפתוח נדרש להתמודד בכוחות עצמו מול איתני הטבע. ההתמודדות זו יוצרת אצל הילד תחושה של מסוגלות, מה שימשיך ללוותו בעוד תחומי חיים. כמו כן, בקייטנה הילד לומד איך להסב את הקושי לטובתו, ואיך להפיק מכל סיטואציה מאתגרת את המיטב באופן מספק ומהנה.
 • שיפור יכולות קשב וריכוז- כמו בחיים, הים מציב הרבה מאוד גירויים שהגולש נדרש להתייצב מולם על ידי רמה גבוהה של ריכוז, המסייעת לו בין היתר לזהות את העוצמה של הגל, להתמקם נכון, להבין מאיפה נושבת הרוח, ולהצליח לעמוד על הגל ולגלוש עליו עד החוף. לכן, קייטנת גלישה מעניקה לילדים מיומנויות חשובות כמו ריכוז, שליטה עצמית והרבה סבלנות.
 • ליווי אישי- קייטנות גלישה מועברות בקבוצות קטנות עם מדריך צמוד, כך שכל ילד זוכה ליחס אישי ובלימוד המתאים לקצב שלו.
 • חברה- הקבוצות הקטנות בהן מתנהלת הפעילות של קייטנת גלישה בפסח, מעניקות הזדמנות לילדים להתחבר אחד לשני וכך לזכות בחוויה מגבשת ובחברים שילוו אותם גם אחרי שהקייטנה הסתיימה.
 • ביטחון עצמי- השיפור בכושר הגופני וביכולת של הילד להתמודד מול אתגרי הים, ולהצליח בגלישה שרבים אחרים לא מסוגלים לבצעה, תורמת להעלאת הביטחון העצמי של הילד .
 • ציוד גלישה- בקייטנה הילד יקבל את כל הציוד הנדרש לגלישה, לרבות גלשן מתאים למתחילים ולמידות הילד, חליפת גלישה וכדומה.

מה עושים בקייטנת גלישה בפסח

קייטנות גלישה לרוב מורכבות ממחזורים של חמישה ימים, במהלכם הילדים לומדים עקרונות בסיסיים של גלישה. כל הפעילות של קייטנות גלישה פסח מועברת על ידי מדריכים מוסמכים, המקנים לילדים בין היתר את התכנים הבאים:

 • פעילות חימום- פעילות חימום כדי להכין את הילדים לפעילות הגלישה. החימום יכול לכלול תרגילים כמו מתיחות, קפיצות, ריצה ותרגילי חתירה. כמו כן, המדריכים יכולים להתחיל את החימום בפעילות מהנה, כגון משחקי כדור או ריצה. לאחר מכן, הם יכולים לבצע תרגילי מתיחות וקפיצות כדי להכין את הילדים לגלישה.
 • חתירה- חתירה היא מיומנות חיונית לגלישה. הילדים לומדים כיצד לחתור על הגלשן וכיצד להגיע לגלים. המדריכים מלמדים את הילדים את הטכניקה הנכונה לחתירה, וגם נותנים להם הזדמנות לתרגל את המיומנויות שלהם. הם יכולים להתחיל את לימוד החתירה בפעילות בסיסית, כגון חתירה על שטח מישורי שבהמשך תעבור לתרגול חתירה על גלים קטנים.
 • לימוד עמידה על הגלשן- עמידה על הגלשן היא אתגר לא פשוט, אך עם תרגול היא הופכת לקלה יותר. המדריכים מלמדים את הילדים כיצד לעמוד על הגלשן, כיצד לשמור על שיווי משקל, וכיצד להשתמש בגלים כדי לגלוש. הם יכולים להתחיל את לימוד העמידה על הגלשן בפעילות בסיסית, כגון עמידה על הגלשן על היבשה, שלאחריה הילדים יכולים להתחיל לתרגל עמידה על הגלשן במים רדודים.
 • גלישה על גלים- גלישה על גלים היא החלק המהנה ביותר של הגלישה. המדריכים מלמדים את הילדים כיצד לזהות גלים טובים וכיצד לגלוש עליהם. הם מלמדים את הילדים גם כיצד לבצע תנועות מתקדמות יותר, כגון גלישה על גלים גבוהים או גלישה על גלים שבורים.
 • פעילות ים וחוף- בנוסף לגלישה, הילדים יוכלו ליהנות גם מפעילויות חוף אחרות, כמו בנייה בחול, שחייה, משחקי כדור ומשחקי מים. זאת לצד פעילות עיוניות של העשרה אודות סביבת הים ועולם הגלישה.

קייטנת גלישה מומלצת לחופשת הפסח

מחפשים קייטנת גלישה מומלצת לחופשת הפסח באזור הצפון? כדאי לכם להירשם לקייטנת הגלישה של מועדון סרפ סייקל שבקריית ים, הנחשב לאחד מבתי הספר ומועדני הגלישה הטובים ביותר צפון בפרט ובארץ בכלל. 

אנו מקיימים קייטנת גלישה מורשית על ידי משרד החינוך והעירייה, במחזורים של חמישה ימים. הקייטנה מתקיימת בקבוצות קטנות על ידי צוות מוסמך ומיומן של מדריכים, שיש להם ניסון עשיר בהדרכת ילדים. כל זאת במחיר משתלם ועם אפשרות לקבלת מגוון הטבות והנחות.

להרשמה לקייטנת גלישה בפסח ולקבלת עוד מידע מקצועי בנושא, צרו קשר עם בית ספר לגלישה סרפ סייקל שבקריית ים בטלפון 04-8444473.

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו

תפריט נגישות