Search
Close this search box.

קייטנת גלישה בקריות

גרים בחיפה או בצפון? מחפשים מה לעשות בחופש? רוצים לפנק את ילדכם עם ריגושים וחוויות?

מועדון גלישה קריית ים מציג: קייטנת הגלישה הטובה בצפון

אוטוטו מגיעה חופשת הפסח וקצת אחרי חופשת הקיץ – הגיע זמן לחשוב על קייטנה קצת אחרת שתעניק לילדכם כישורים לחיים! קייטנת גלישה תחשוף בפני ילדכם עולם חדש ותחביב מהנה ומאתגר שלעולם לא יזנחו וביום מן הימים גם יודו לכם על כך.

קייטנות גלישת גלים מציעות לכל ילד חוויה שהיא אחת ויחידה שבה הוא ילמד להכיר את הים ואת עוצמתו, להעריך אותו ולעבור חווית העצמה והתפתחות. יש היום מספר קייטנות גלישה בצפון שיעניקו לילדכם חופשה אטרקטיבית במיוחד, עם הפנמה של ערכים חשובים לחיים.

מרכז הגלישה בקריית ים פעיל כל השנה ועכשיו אנחנו מזמינים אתכם לגלוש איתנו בקייטנת הגלישה במועדון הגלישה מעופפי הים.

ספורט הגלישה בים יכול להיות חוויה מרגשת וייחודית עבור ילדים ובני נוער, זהו ענף ספורט שמתאים לכולם. כל ילד בן חמש ועד אדם בגיל שבעים לפחות, מוזמן ליהנות מספורט גלישת גלים. מלבד ההנאה של ים, חוף ושמש, השהייה במים וגלישה על הגל, תהווה עבור כל אחד חוויה עוצמתית וייחודית. ב- קייטנת גלישה פסח וקיץ 2024, תוכלו לחוות חופשה אחרת בהחלט.

היתרונות לסוג הפעילות הנ"ל רבים וכוללים:

 1. חוויית טבע: גלישה בים מאפשרת לילדים ובני נוער להתחבר ישירות לטבע ולסביבה הימית. הם יכולים לחוות את רוח הים והגלים, לראות יצורים ימיים ולחוות את האקולוגיה הימית בצורה ישירה. הגלישה היא ניצול משאב טבע בצורה מיטבית.
 2. פיתוח כישורים גופניים: הגלישה בים מייצרת אימונים פיזיים מעולים. היא מפתחת את השליטה על הגוף, את יכולת האיזון והריכוז, ומשפרת את הכושר הגופני הכללי. גלישה בים משלבת תנועה פעילה, כוח גופני ושימור יציבות בסביבה שונה מענפי ספורט אחרים. כמובן האדרנלין משחק גם תפקיד חשוב.
 3. חיבור לאתגרים: הגלישה בים מציעה אתגרים רבים לילדים ובני נוער. הם צריכים ללמוד את טכניקת הגלישה, להתמודד עם תנאי ים משתנים ולהתמודד עם הגלים. השליטה בגלשן מעניקה להם תחושת שליטה וביטחון בעצמם, וההתמודדות עם אתגרים עשויה לחזק את האומץ וההתמודדות הרגשית.
 4. קהילה וחברים: גלישה בים מאפשרת לילדים ובני נוער להיות חלק מקהילת הגולשים. הם יכולים להכיר חברים חדשים עם אותו תחום התעניינות ולצאת לגלוש יחד. קהילת הגולשים משמשת גם כמקור למידע ולידע טכני עבורם.

למה לרשום את הילדים לקייטנת גלישה?

 • כושר גופני: גלישת גלים הוא ספורט אקסטרים ומאתגר שמפעיל ומפתח את כל השרירים בגוף ומהווה פעילות אירובית שמחזקת סיבולת לב ריאה. בעולמינו המודרני שהכל מונגש לנו, חוסר הפעילות היא בעוכרינו, היא תגרום לקשיי יציבה, בעיות גב, חולשה כללית והיעדר חיוניות. המוטו בספורט הגלישה הוא – איזון ושליטה על הגוף והנפש, ואת זה משיגים בעזרת פיתוח של כל השרירים בגוף. טכניקות מגניבות של איזון ושליטה על הגוף אותן תלמדו בקייטנת גלישה. להבדיל מענפי ספורט אחרים, כמו אתלטיקה, גלישת גלים מפתחת כל שריר פנימי שמסייע לכל אדם שנמצא שעות רבות בעבודה מול מחשב, עבודה שהיא יחסית סטטית.
 • העצמה ויכולת התמודדות עם אתגרים: הים מבודד אותנו עם הגלשן והגלים ומאלץ אותנו להתמודד עם העוצמות החזקות של הטבע. ההתמודדות מול הים יוצרת בכל גולש את התחושה שהוא מסוגל להכל, ואין ספק שזה שיעור שיכול לסייע בכל תחום בחיים. קייטנה לגלישה בה כל גולש ילמד באמצעות הים והגלישה איך להפוך את הקושי שמאיים עליו למשהו שפועל לטובתו, איך להפיק מכל סיטואציה קשה או מלחיצה את הטוב ואפילו ליהנות ממנה ולראות בה אתגר.
 • שיפור קשב וריכוז: בים, כמו בחיים, יש כל כך הרבה גירויים שהגולש צריך להתמודד מולם, הגלישה תצריך רמות ריכוז גבוהות על מנת לזהות את הרוח, את עוצמת הגלים, את המיקום של הגלשן ואיך להצליח לתפוס את הגל הטוב ביותר ולגלוש עליו עד החוף. קייטנת גלישה תעזור לכל אחד לרכוש מיומנויות חשובות לחיים כמו שליטה עצמית, סבלנות והרבה אורך רוח.
 • חוויה חברתית: קייטנות גלישה לילדים מועברות בקבוצות קטנות שמונות עד שבעה ילדים, כשלכל קבוצה יש מדריך צמוד, מה שמאפשר להעניק לכל ילד את היחס האישי וללוות אותו לכל אורך תהליך הלמידה. הקבוצה הקטנה גם מאפשרת לכל הילדים להתחבר ולהכיר אחד את השני טוב וכך לעבור חוויה מלכדת.
 • חוויה שמעניקה ביטחון: קייטנת גלישה תלמד את ילדכם כישורי חיים והכרה עמוקה ונרחבת של עולם הים, היא תדריך את ילדכם להתמודד מול הים הגדול, תשפר אצל כל אחד את הכושר הגופני, הביטחון העצמי ועוד. אלו כלים שיישארו עם הילד כל חייו והכי חשוב – הגלישה עצמה, ספורט שילדכם לעולם לא יזניחו.

שמירה על בטיחות

נקודה להורים לגבי קייטנת גלישה בצפון

הים הוא סביבה מדהימה ומאתגרת, אבל יכולה להיות גם מסוכנת.

חשוב שתדעו, אצלנו בקייטנת גלישה בקריות של עמותת מעופפי הים, אנו מקפידים על הנחיות בטיחות ושומרים על המשתתפים בכל האמצעים העומדים לרשותנו. בקייטנה יש צוות מוכשר של מדריכים שיש לו הרבה ניסיון ומיומנות בתחום הגלישה, אשר ייצמד לכל ילד לאורך כל הימים, גם בתוך המים ישהה מדריך אחד לפחות בצמוד לשבעה ילדים.

בנוסף, מדובר על קייטנת גלישה בקרית חיים המחזיקה ציוד גלישה חדש ותקין וכמובן אפודי ציפה מיוחדים לכל ילד שהוא חלק מההגנה על בטיחותם של הילדים.

כמו כן, הילדים תמיד יהיו לבושים בבגדי גלישה שמגנים עליהם מהשמש. במהלך היום תיערך הפסקה בה כולם יאכלו, ישתו, יתרעננו וימרחו בקרם הגנה. הצוות מקפיד כל העת על שתייה מרובה ועל חשיפה מאוזנת בשמש.

יחד עם זאת, התמודדות עם תלמידים ומשתתפים ללא כל אחריות ומשמעת עצמית מינימלית מעמידה את בית הספר לגלישה בסכנה וכמובן את שאר התלמידים.

אנו דורשים מכם, ההורים, לעשות הכנה לילדים המשתתפים בקייטנה, להסביר את חשיבותו של המדריך והצורך בלהיות ממושמע. מאחורי החלטות שלנו ישנם שיקולים חינוכיים וערכיים אך גם בטיחותיים (שמש חזקה, הצורך בשתייה והחזרת נוזלים, מצב הים וכו').

אז אם חיפשתם קייטנת גלישה בחופש הגדול, שכולל בתוכה קיאקים, סאפים, קייט סרפינג, גלישת רוח וסירות מפרש לילדים, והכל בקייטנה אחת שיש לה גם את אישור משרד החינוך עם דגש על מדריכים מוסמכים (ובכפוף למזג האוויר) הגעתם למקום הנכון!

בית ספר לגלישה קרית ים- 'סרף סייקל' 

מועדון הגלישה 'סרף סייקל' בניהולו של גיל הורביץ פעיל כאמור כל השנה. מזה שנים המועדון מציע לקהילה סביבו קייטנת גלישה בקריות בחופשים בגדולים ובמיוחד בזמן חופשת קיץ.

המועדון מציע פעילויות ספורט ימי מגוונות, כמו למשל:

 • גלישת גלים
 • גלישת סאפ
 • קייט סרפינג
 • חוג גלישה לאורך השנה
 • גלישת ווינג WING
 • גלישת רוח

קייטנת גלישה קרית ים- פרטים חשובים

רוצים גם להעניק לילדכם חוויה ייחודית במרחב הפתוח של הים? קייטנת גלישה בחיפה או קרית חיים של מעופפי הים בתמיכת סרף סייקל תהיה הזדמנות מופלאה עבור ילדכם להגיע לגבהים חדשים. כנסו לאתר שלנו ותגלו בית חדש.

הקייטנה שונה במבנה שלה מהקייטנות העירוניות או הציבוריות. המחזורים בנויים כשבוע יחיד- חמישה ימי אימונים. אנו מספקים פתרונות לכל תקופת הקיץ ולא רק לחודש יולי. למעשה מסוף יוני, עת יציאת תלמידי חטיבת הביניים לחופש הגדול ועד סוף אוגוסט ניתן להצטרף למחזורי הקייטנה המתחילים בראשון ונגמרים בחמישי.

בהמשך תוכלו למצוא גם טופס הרשמה למחנה גלישה בקרית ים – מוגש כשירות לעמותת מעופפי הים והפעילות באחריות הבלעדית של העמותה !

הקייטנה שלנו עומדת בכל מבחני ואישורי העירייה ומשרד החינוך (רישוי עסקים, בטיחות וכו'). המדריכים שלנו עוברים הכשרה ומוסמכים להדרכה.

במהלך הקייטנה תוכלו לצפות בילדים בשידור חי באתר שלנו ולעקוב אחר כל הרגעים המרגשים מרחוק

יש לנו מבחר גדול של גלשנים וכלי שייט ואנו ערוכים לקיים פעילות מאתגרת ומהנה בכל תנאי הים ומזג האוויר

במשך כל הפעילות הילדים ילבשו אפוד ציפה תיקני מיוחד שאינו מפריע ושישמור ויגן עליהם

יש הנחות מיוחדות לילדים שנרשמים ליותר משני מחזורי קייטנה

במועדון הגלישה שלנו יש דשא מוצל, שירותים, מקלחות, קולר עם מי שתייה קרים, לוקרים ומצלמות אבטחה

כמו בכל שנה ילדי הקייטנה יהיו זכאים לקחת חלק במחנה הלילה שלנו שנערך בסוף החופש הגדול

ילדים שיהיו מעוניינים בכך יוכלו למצוא אופק פעילות בחוגים שלנו, בנבחרת הגלישה שלנו או במסלול ההדרכה שאנו מציעים לבוגרים

יש לנו אישור משרד החינוך ורישוי עסקים, אנו עומדים בכל הדרישות

הפעילות מתבצעת בקרבת חוף הרחצה עם מציל וחובש

צוות מדריכים מוסמך בהתאם לחוזר מנכ"ל משרד החינוך

בסרטונים לפניכם ניתן לחוש את האווירה בזמן ההפסקה בקייטנה 

קייטנת גלישה מחיר:

עלות מחזור אחד הוא 800 ₪.

בהצגת תעודת זהות יש הנחה נוספת לתושבי קריית ים.

אח שני באותו מחזור פעילות (אותם תאריכים): 10%.

השתתפות במחזור שלישי (כלומר שעשה כבר שני מחזורים) מזכה בהנחה של 10%.

השתתפות במחזור 4 מזכה בהנחה של 20%.

אין כפל הנחות

לקבלת ההטבות אנא צרו קשר וקבלו קוד קופון שאותו תוכלו להזין בעת התשלום ותקבלו עבורו את ההנחה.

עקב הביקוש הרב, שלמו מראש כדי להבטיח את מקומותיכם בקייטנה לגלישה !

רשימת המחזורים והתאריכים:

להרשמה ותשלום אנא בחרו את המחזור שבו אתם מעוניינים בקישור הבא :
https://www.tazman.co.il/f/SeaFlyers/kitana

 

לפרטים נוספים צרו קשר – 04-8444473

 

תפריט נגישות