מועדון גלישה חיפה

מועדון זה לא רק לימוד והדרכה, מועדון זה אווירה וסטייל וכמובן בית שני לגולשים

מועדון גלישה חיפה – הגדול ביותר בצפון!

אם אתם מחפשים מועדון גלישה בחיפה כדאי שתכירו אותנו בסרף סייקל. המועדון שפועל עוד משנת 2009 הוקם בשותפות בין האלוף האולימפי בגלישת גלים גל פרידמן והגולש גיל הורביץ. מאז ועד היום אנו מציעים קשת רחבה של פעילויות, לרבות חנות לציוד גלישה און ליין, ובשערי המועדון עוברים ילדים, בני נוער ומבוגרים מכל הגילאים

מה אפשר לעשות אצלנו?

קודם כל, אפשר להתחבר אל האהבה הגדולה לים שניכרת בכל איש צוות ומדריך. מבחינתנו, אנשים המגיעים אלינו לקורס, לחוג ואפילו לשיעור בודד – מקבלים הזדמנות לשיפור איכות ודרך החיים עם מתנה שתלווה אותם לעוד שנים רבות.

בין היתר, אנו מציעים קורסים, חוגים, קייטנות ושיעורים פרטיים בקייט-סרפינג, חתירת סאפ, גלישת גלים וגלישת רוח, שייט על קיאקים, סירות אופטימיסט, בוגי ועוד. לכל אלו מצטרפת כאמור חנות ציוד הגלישה שלנו, פעילויות של ימי גיבוש וחברה,

פעילות למען הקהילה ומגוון רחב של אפשרויות נוספות ההופכות אותנו למועדון הגלישה הגדול ביותר באזור הצפון.

20211111142029.349.jpg

התנאים הטובים ביותר שאפשר לבקש

מועדון גלישה בחיפה ברמה מקצועית גבוהה, האווירה החמה והאהבה הגדולה לים ניכרות בכל ההיבטים של המועדון שלנו, עד לפרטי הפרטים. כך למשל, אנו מעמידים לרשות חברי המועדון מקלחות עם מים חמים, שירותים, שתייה חמה וקרה, קומפרסור, מקומות אפסון לחפציהם האישיים והציוד, מים לשטיפת ציוד, מדשאה רחבת ידיים, ועוד. יתרה מכך, מועדון גלישה בחיפה הוא מקום שבו אנשים עושים את מה שהם אוהבים, בין אם הם נמנים על הצוות המקצועי או חברים, והדבר בהחלט ניכר באווירה. אכן, בכל ימות השנה אנחנו פתוחים עם אנרגיות טובות ומציעים אפשרות להתלהב וגם להירגע, מוזיקה נעימה, ערבי גיבוש לחברים, ומי שרוצה בהחלט מנצל את מכשירי הכושר, פארק המסעדה והטיילת המרהיבה שנמצאים בסמוך למועדון.

אל כל אלו מצטרפת כאמור, חנות הגלישה שלנו, שבה אפשר לקנות וגם לתקן ציוד במהירות, והיא פועלת גם און ליין ברשת. בחנות מוכרים ציוד גלישה חדש ומיד שנייה, והצוות המקצועי יודע להתאים את הציוד הטוב והנכון ביותר לכל אדם מבחינת צרכיו ויכולותיו. מדובר בציוד של החברות המובילות בעולם בתחומי חתירת הסאפ, הקייטסרפינג וכדומה, אותו אנו מציעים לרוב בהנחות, מבצעים ומחירים כדאיים במיוחד.

רוצים לדעת עוד על המועדון? הנכם מוזמנים לפנות אלינו באימייל Info@Surfo.co.il או בטלפון 04-8444473.

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו