חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

why "surfcycle" at qiryat yam is the best place for watersport at israel

מקום הכי טוב לגלוש בארץ ישראל: קרית ים

גלישה היא ספורט מפתח את הרוח, הגוף והנפש. אבל למצוא מקום טוב לגלוש יכול להיות קשה ולכן אנו ממליצים על קרית ים כמקום הכי טוב לגלוש בארץ ישראל. ישנם עשר סיבות מרכזיות למה קרית ים הופכת למקום הטוב ביותר לגלוש בישראל:

  1. תנאי רוח כל השנה – קרית ים מציעה תנאי רוח מצוינים לגלישה כל השנה. בקיץ יש רוחות קלות ובמהלך החורף רוחות חזקות שמאפשרות גלישה מהנה ומאתגרת.
  2. מפרץ חיפה מוגן – מפרץ חיפה מוגן מזרמים ומגלים שמגיעים מדרום ולכן הגל מסודר יותר ומאפשר לגולשים להתמקד בגלישה ולא בהילוך עם הגל.

  3. מועדון סרף סייקל – קרית ים כוללת מועדון סרף סייקל מצויין המציע לגולשים כל הכיסאות, דשא, צל, מים לשטיפת הציוד, לוקרים, מקלחות חמות, חניה חינם בשפע, מוזיקה ואווירה צעירה וטובה.

  4. רצועת חוף ארוכה חולית ורחבה – החוף בקרית ים הוא רחב ואין בו סלע

  5. מיקום מרכזי – קרית ים ממוקמת במקום מרכזי בארץ, קרובה לחיפה ולכן נגישה לגולשים מכל הארץ.

  6. יחסים טובים בין הגולשים – בקרית ים יש אווירה טובה ויחסים טובים בין הגולשים אין אלימות ולא רבים על כל גל ולכן גם מתחרים וגם מתחרות נוהגים לבוא לגלוש ולהתאמן ביחד.

  7. מגוון פעילויות נוספות – בקרית ים ישנם מספר פעילויות נוספות לגולשים, כמו מסלולי הליכה וריצה לאורך החוף, מסעדות וברים לאחר הגלישה ופעילויות משפחתיות בסביבה.

  8. נוף יפה – קרית ים מציעה נוף יפה ומרהיב לים התיכון ולהרי הכרמל, מה שמקנה חווית גלישה מרהיבה ומרגשת.

  9. תשתית מצוינת – המועדון בקרית ים מציע תשתית מצוינת עם ציוד חדש ומעודכן, וכן מורים מקצועיים ומנוסים שיכולים לסייע לגולשים לשפר את כישורי הגלישה שלהם.

  10. קרית ים היא אזור בטוח וחופשי ולכן ניתן להתאמן ולגלוש ברוח המצויינת וללא דאגות ובאווירה טובה.

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו

תפריט נגישות