חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תיקון עפיפונים

בעיה בקייט? אנחנו מסדרים הכל!

תיקון עפיפונים ומכירת ציוד קייטסרפינג

מועדון הגלישה סרף סייקל הוא הגדול ביותר באזור הצפון, ומשמש גם בתור בית ספר לגלישה וספורט ימי נוסף. בין היתר, אנו מקיימים קורסי קייטסרפינג למתחילים ומתקדמים בליווי אישי של מדריכים בעלי ניסיון רב. בנוסף, בחנות ציוד הגלישה שלנו מציעים ציוד איכותי ומקצועי עבור קייטסרפינג של החברות המובילות בעולם, ואנו אף מתמחים בתיקון עפיפונים, גלשנים ועוד.

תיקון עפיפונים

אין ספק כי העפיפון הוא המרכיב הבולט, המרהיב וגם היקר ביותר שמחזיק הגולש. אכן, מחירו של עפיפון חדש מגיע בקלות לאלפי שקלים ואף למעלה מכך, ויש לשמור עליו היטב בהתאם להנחיות היצרן ולפי המלצות של מביני דבר. העפיפון בנוי ממספר בידונים שהמשאבה דוחסת אליהם את האוויר, לרוב בלחץ שבין 5 ל- 7 PSI, דבר המסייע ליציבות הקייט ולציפתו במים. האוויר זורם בעיקרון בחופה מחלקה הראשי, שם נמצא הבידון הראשי, אל החלק האחורי וכך נוצר הקימור לפי כיוון הרוח. למרות שמדובר בציוד חזק ואיכותי בדרך כלל, גם העפיפונים הטובים ביותר עלולים לסבול מתקלות ופגיעות, הנגרמות עקב העומסים המופעלים על התפרים, עקב נפילות, היתקלויות באבנים וסלעים, שסתום דולף וכיוצא בזאת. במקרים אלו, יש לפנות אל מי שיודע היטב מה הוא עושה ויכול להשיב את העפיפון למצב תקין בטווח הקצר והארוך כאחד.

מכירת עפיפונים וציוד נוסף

כאשר תגיעו אלינו עם העפיפון שלכם נבחן אותו היטב ונעשה כפי יכולתנו על מנת להשיבו למצב תקין וחזק. יחד עם זאת, חשוב לנו שתדעו שאנו מעמידים לרשותכם גם חנות ציוד גלישה גדולה ואיכותית, המציעה בין היתר ציוד לקייטסרפינג. אנו מציעים למכירה חופות, ברים, גלשן גלים לקייטסרפינג, חרבות לגלשן, משאבות רגילות וגדולות לקייטים, ועוד.

רוצים לקבל עוד מידע על תיקון עפיפונים? אתם מוזמנים לקרוא גם את המאמר הבא: לחץ למאמר על תיקון קייטים .
בכל שאלה בנושא אנו נשמח לעזור ולסייע בהתלבטויות, אז אתם מוזמנים לפנות אלינו באימייל [email protected] או בטלפון 04-8444473.

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו

תפריט נגישות