חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תיקון גלשנים

מי שלא גולש לא שובר! זה מה שאני תמיד אומר למי שמתבאס מפיצוץ בגלשן

תיקון גלשן גלים איכותי ומקצועי

כמו כל ציוד מקצועי, ולמרות היותם עמידים יחסית, גם גלשני גלים עלולים להיסדק ולהישבר בתנאים מסוימים, בין אם עקב תאונה שאיננה קשורה למים, בין אם בהיתקלות בקרקע החולית, בסלע וכדומה. במקרים אלו ניתן לפנות אלינו לביצוע תיקון גלשנים איכותי ומקצועי.

במועדון ובית הספר סרף סייקל קיימת  חנות לציוד גלישה אשר דרכה גם מבצעים תיקון גלשן גלים, גלשן רוח, קייטים ועוד. את התיקונים מבצעים אנשי צוות מיומנים שמאחוריהם הרבה "גלשנים שבורים" והרבה הצלחות בהשבת הגלשן עם חיוך לבעליו. ביכולתם לתת מענה לכל סוגי גלשני הגלים, בכל החומרים, בכל סוג של קוסמטיקה נדרשת ובשורה ארוכה של מצבים ופגיעות: חרטום שבור, בתי חרב שבורים, מעיכות ועוד. בהתאם לסוג הגלשן וסוג הפגיעה שלו הצוות שלנו משתמש בפוליאוריתן מוקצף, בעץ, פוליאסטר, כלי שיוף וחומרי הדבקה מגוונים, ובנוסף לכך, בהתאם לרצונות והתקציב שלכם ניתן לבצע פינישים מרהיבים.

האם שווה לתקן?

זוהי שאלה חשובה שעליה נוכל לענות רק אחרי שנראה את הגלשן שלכם, נבין מה צריך לעשות וניתן הצעת מחיר. ככלל, ישנן פגיעות של גלשנים שהינן קלות למדי, ולמעשה בעזרת ערכה וידיים טובות ניתן אפילו לתקן אותן באופן עצמאי בעלויות די זניחות. לעומת זאת, ישנן בעיות חמורות יותר שבאמת מצריכות ידע מקצועי, וכאן תצטרכו לבחור באפשרות היותר משתלמת ואפשרית. נכון שרכישת גלשן חדש כרוכה בסכום לא מבוטל, ולא מצטרפת כמובן האהבה שלכם אל הגלשן שליווה אתכם (באש) ובמים. אבל לפעמים אין ברירה, ואם התקציב שלכם מוגבל כדאי לשקול את האפשרות של קניית גלשן מיד שנייה דרך החנות שלנו.

אבל לפני זה, ברור שכדאי להביא את הגלשן אלינו. יכול מאוד להיות שנוכל לתקן אותו בעלויות הרבה יותר משתלמות מקנייה, אפילו מיד שנייה, וכך תוך כמה ימים תקבלו בחזרה את הידיד שלכם כשהוא בריא ומוכן לפעילות.

רוצים לקבל עוד מידע על תיקון גלשן גלים? מעוניינים להבין כמה עולה תיקון גלשנים? בכל שאלה בנושא אנו נשמח לעזור ולסייע בהתלבטויות, אז אתם מוזמנים לפנות אלינו באימייל [email protected] או בטלפון 04-8444473.

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו

תפריט נגישות