חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תיקון גלשנים בדרום

סדק , חור , פיצוץ או שבר מתאונה? יורם ביטון מעלים הכל, תיקונים בלתי נראים וללא פשרות , במחיר הוגן וללא תחרות, צור קשר ושלח תמונה של הגלשן שלך ותענה בהקדם

יורם ביטון

מומחה בעבודות פיברגלס וקארבון החל את דרכו בשנות ה 80 כאדם היחיד שהוסמך לתקן חופות של מטוסי מירא'ג בחייל האוויר

בזמן שירותו הצבאי נחשף לשיטות תיקון מתקדמות ולחומרים הטובים ביותר הקיימים בשוק כגון SGlass ו Carbon, את כל הידע שצבר הוא מביא אל הסדנה שלו במרינה באשקלון אשר אותה הוא מכנה ה"כור האטום"

כל גלשן שיכנס אצלו בדלת תוך זמן קצר יחזור למים ללא זכר למכה או פיצוץ, בכדי להגיע לרמה כזו של תיקוני גלשנים שמחזירה כל גלשן למצב חדש כמו במפעל נדרשת עיין חדה וטכניקות צביעה מתקדמות אותן רכש בזמן השתלמות שעבר תחת מקצועו הנוסף כמעצב שיער נחשב.

ההיכרות עם סוגי הצבעים השונים והיכולת לשלב בינהם על מנת להגיע לגוון מדוייק של מפעל התפתחה בזכות נסיון רב שנים וכישרון מיוחד שלא כל מתקן גלשנים מסוגל להשיג ללא עין חדה וטכניקות עירבוב צבעים מדוייקות.

בין המתקנים היחידים שמאמין בעבודה שלו ומעניק אחריות מלאה על תיקון גלשן למשך חודשיים.

יורם מתקן גלשני פיברגלס, קארבון, פוליאסטר, גלשני עץ, גלשני סנדביץ, תיקון קיאקים ועוד…

מלבד תיקוני גלשנים יורם מסוגל להשתיל תיבות היידרופוייל בכל גלשן וכך להפוך אותו לגלשן הידרופוייל, אז אם יש לכם גלשן שאינו בשימוש ואתם רוצים להתנסות בגלישת פוייל אז פנו ליורם והוא ידאג לכם.

הסבת גלשן להיידרופוייל עושים אצל יורם באשקלון.

נשבר המשוט ? יורם יתקן לך בלי בעיה ובמהרה, תיקון משוטי קארבון ברמת דיוק של אלפית המילימטר, תיקון משוט שאינו נשבר היא לא משימה פשוטה מכיוון שעל המשוט מופעל לחץ רב, יורם ביטון יתקן לך את המשוט בזמן קצר ואף יתן לך אחריות על התיקון.

רוצים להזמין גלשן במידה מיוחדת? ( קאסטום ) עליכם לקבל החלטות מקצועיות שלא כל אחד מבין, אם אתם רוצים להבטיח שהגלשן יבנה באיכות הטובה ביותר אתם חייבים להתייעץ עם יורם בכדי להזמין בדיוק את מה שיתן מענה לדרישותיכם .

20211117144346.659.jpg

20211117144346.143.jpg

 

 

לפני ואחרי

לצילומי עבודות נוספים היכנסו לדף הפייסבוק : דף הפייסבוק של אולס- יורם ביטון Olas Yoram Biton

אז למה אתם מחכים ? צרו קשר 054-3177480 או בפייסבוק חפשו את יורם ביטון (בעברית)

חדש חדש חדש ! חנות גלישה חנות סאפ וציוד לגלישת גלים באשקלון, מלאי גדול ומבחר רחב של סאפים וגלשנים מחפש סאפ באשדוד , רוצה לקנות גלשן סאפ חדש או יד שניה באזור פלמחים או באר שבע. גלשני גלים למכירה חדשים ויד שניה בדרום במחיר הכי אטרקטיבי שיש, דברו עם יורם והוא יפנק אותכם

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו

תפריט נגישות