חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קייטנת גלישה לנוער

ישנן קייטנות גלישה רבות אבל קייטנה כמו שלנו אין בשום מקום, למה? כי יש לנו את הכלים ואנחנו יודעים ומלמדים את כל הענפים שיש בספורט ימי לא רק גלים! יש אצלנו קיאקים, סאפים , גלשני רוח , סאפ ענק , סירות מפרש ועוד לפרטים המשיכו לקרוא...

להרשמה לקייטנה לחצו כאן : קייטנת גלישה 

קייטנת גלישה לנוער ולילדים – הפעילות המושלמת לקיץ

החופש הגדול הוא התקופה הזו בשנה שבה אתם נדרשים להיות יצירתיים יותר בכל הנוגע לתכנון השוטף של הפעילויות לילדים. אחת הפעילויות המומלצות ביותר בתקופת הקיץ היא ללא ספק קייטנת גלישה לילדים ולנוער. אם ילדיכם אוהבים את הים, מתרגשים מגלישה ואוהבים פעילויות במים – קייטנת גלישה היא הפעילות המושלמת לקיץ. בקייטנת גלישה הם ילמדו מיומנויות בסיסיות לגלישה בים, יתוודעו למגוון סוגי הגלישה – גלישת גלים, בוגי, גלישת רוח, סאפ ועוד – כל זאת תוך רכישת חוויות מרגשות והנאה מובטחת.

קייטנת גלישה לילדים ולנוער – יתרונות

ילדים ונוער נוהגים להתרגש מאוד מפעילויות בים. גלישה בים היא ללא ספק אחת מהפעילויות המאתגרות והעוצמתיות ביותר עבורם. נוסף להנאה מרובה, לקייטנת גלישה במועדון גלישה מקצועי, עם מדריכי גלישה מנוסים, יש לא מעט יתרונות:

  • שיפור הכושר הגופני – גלישה בים היא פעילות גופנית אינטנסיבית שמפתחת את השרירים ומחזקת את הכושר הגופני. על מנת למצוא יציבות על הגלשן בים, הילדים ילמדו להשתמש בשרירים המייצבים של הגוף, ותוך כדי גם יבצעו פעילות אירובית שמחזקת סיבולת לב ריאה. אם אתם מחפשים פעילות שתהיה אקטיבית במיוחד – קייטנת גלישה היא הפתרון.
  • שיפור הביטחון העצמי והעצמה אישית – חוויית הגלישה בים מחייבת להתמודד עם אתגרים חדשים, ולגלות את השליטה והחוזק הפנימי גם כשמרגישים לא יציבים על הגלשן בים. אין ספק שההתנסות בגלישה מעודדת העצמה אישית ומחזקת את הביטחון העצמי, תוך רכישת התנסויות חדשות שמלמדות על יכולת התמודדות עם אתגרים.
  • שיפור הקשב והריכוז – ילדים ומתבגרים רבים סובלים מהפרעות קשב וריכוז במהלך שנות ההתבגרות. התנסות בחוויית הגלישה מעודדת פיתוח יכולות קשב וריכוז בים, שמחייב את הגולש/ת להיות קשוב במהלך הגלישה להתרחשויות הלא-צפויות מסביבו/ה. כמו כן, חוויית הגלישה היא מאוד עוצמתית ומלאה בריגושים – מה שתורם מאוד לרצון של הילד/ה להתרכז.

מחפשים קייטנת גלישה בצפון? – הכירו את סרף סייקל

אם אתם מחפשים אחר קייטנת גלישה מומלצת במיוחד באזור צפון הארץ, כדאי שתכירו את קייטנת הגלישה של סרף סייקל – המרכז הימי ומועדון הגלישה הגדול ביותר בצפון. בקייטנת הגלישה של סרף סייקל ילדיכם יתנסו במגוון פעילויות גלישה בים, ביניהן קיאקים, גלישת גלים, גלישת רוח, בוגי, סאפ ועוד, מלווים בציוד גלישה מקצועי ובמדריכים מנוסים. מועדון הגלישה מצויד בדשא מוצל, שירותים, מקלחות, קולר, לוקרים ומצלמות אבטחה.

קייטנת גלישה לנוער ולילדים של סרף סייקל מותאמת לילדים בגילאי 7-17. הקייטנה שמה דגש רב על בטיחות בים – צוות המדריכים מוסמך בהתאם לחוזר מנכ"ל משרד החינוך, למועדון יש אישור משרד החינוך ורישוי עסקים ועומד בכל התקנים, לימוד הגלישה לילדים מתבצע תוך שימוש באפודי ציפה, וכל הפעילויות מתבצעות בקרבת החוף עם מציל וחובש. בנוסף, תוכלו לראות את ילדיכם גולשים בשידור חי דרך הנייד. סרף סייקל מציעים קייטנה במספר מחזורים, כך שתוכלו להתאים את המועד לזמן שמתאים לכם ביותר.

מעל הכל – קייטנת הגלישה של סרף סייקל היא חוויה חברתית ואישית כאחד. היא מועברת בקבוצות קטנות שמונות שבעה ילדים לכל היותר, כאשר לכל קבוצה יש חונך מוסמך . כך, ילדיכם יהיו עטופים ביחס אישי וליווי צמוד לכל אורך תהליך הלמידה. הלימוד בקבוצות קטנות מאפשר לילדים גם להכיר ולהתחבר האחד עם השני ולעבור חוויה מרגשת, מלכדת ובלתי נשכחת!

רוצים להעניק לילדיכם חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת בקיץ הקרוב? פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים על קייטנת הגלישה שלנו, למידע על מועדי הפעילות והמחירים, באתר, בדוא"ל: [email protected], או בטלפון: 04-8444473.

20211114105103.316.jpg

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו

תפריט נגישות