חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קורס גלישה לילדים

גלישה היא ללא ספק אחת הפעילויות המהנות והעוצמתיות ביותר שיש. אם חשבתם להעניק לילדיכם חוויה בלתי נשכחת כל השנה, ועל הדרך גם לדאוג להם לפעילות משנה חיים, כדאי לשקול את האופציה של קורס גלישה לילדים.

גלישה לאורך ההיסטוריה

גלישה מקורה עוד בתרבות הפולינזית, שם גלשו על גבי לוחות עץ פשוטים. בתחילת המאה ה-20 החל הספורט להתפתח בעיקר בהוואי וקליפורניה, תוך כדי שימוש בגלשנים מתקדמים יותר. כיום גלישה היא ספורט אולימפי ותרבות עולמית עם סגנונות רבים, תחרויות מקצועניות וציוד מתקדם.

הגלישה התגלתה גם כמצוינת עבור ילדים ונוער, כפעילות ספורטיבית בריאה ויצירתית. היא מפתחת שיווי משקל, כוח וביטחון עצמי תוך כדי כיף ומשחקיות. קייטנות גלישה לילדים הפכו לפופולריות מאוד ומהוות דרך מעולה לחנך דור צעיר של גולשים.

יתרונות של לימוד גלישה לילדים

לא בכדי הורים רבים בוחרים לשלוח את הילדים שלהם ללימודי גלישה, הדבר מאפשר ליהנות מכמה יתרונות מהותיים:

 • פיתוח שיווי משקל ויציבות – היכולת לעמוד ולשמור על איזון על גבי הלוח משפרת מאוד את שיווי המשקל.
 • חיזוק בריאותי – גלישה היא פעילות אירובית המחזקת את הלב, הריאות ושרירי הגוף. השהייה באוויר הפתוח ובשמש תורמת גם היא לבריאות.
 • בניית ביטחון עצמי – ההתמודדות עם אתגר של למידת מיומנות חדשה בונה ביטחון עצמי ומחזק.
 • כיף והנאה צרופים – קשה למצוא ספורט אתגרי ומלהיב יותר מגלישה לילדים. הם פשוט ייהנו וירצו לחזור שוב ושוב
 • פעילות חברתית מגבשת – הספורט הימי יוצר אינטראקציה חברתית מגבשת וכיפית במיוחד לילדים.

קורס גלישת גלים בצפון

חוויית קורס גלישה לילדים – מה חשוב לדעת?

גלישה היא ללא ספק את הפעילויות המהנות והעוצמתיות ביותר שיש. אם חשבתם להעניק לילדיכם חוויה בלתי נשכחת בקיץ הקרוב, ועל הדרך גם לדאוג להם לפעילות בחופש הגדול, כדאי לשקול את האופציה הבלתי שגרתית של קורס גלישה לילדים. קורסי גלישה בכל גיל הם הזדמנות נפלאה לרכוש מגוון מיומנויות וחוויות חדשות. לא כל שכן מדובר בילדים או בני נוער – המיומנויות והחוויות שיירכשו ללא ספק יישארו איתם לכל החיים. אז מה חשוב לדעת כשניגשים לבחור קורס גלישה לנוער ולילדים?

לחיוג לחצו כאן 08-8444473 

שיעור גלישה לילדים – מאפייני איכות

במשך השנים צברנו ניסיון רב בלימוד והדרכה של ספורט ימי, והצלחנו להבין מהם המאפיינים של שיעור גלישה מקצועי, איכותי ומהנה:

 • הדרכה אישית וצמודה של המדריך – חיוני שיהיה נוכח במים יחד עם התלמיד בכל שלב.
 • הסברים והתאמה לרמה – הסברים ברורים על הטכניקות והתרגילים, תוך התאמה לרמת התלמיד.
 • ציוד חדיש ואיכותי – שימוש בציוד מתאים ואיכותי כמו גלשנים יציבים, אפודי ציפה וחליפות הגנה מהקור.
 • הקפדה יתרה על בטיחות – בחירת אזור ים נכון לרמת הגולש ומזג האוויר, והקפדה על ביטחונו.
 • אווירה נעימה ומעודדת למידה – לא מבקרים או צועקים על טעויות, המטרה העיקרית היא ליהנות.
 • רמת קושי – העלאת הדרגתית של רמת הקושי, בהתאם להתקדמות האישית של התלמיד.

מה מלמדים בקורס?

אחד הדברים שיש לבחון שניגשים לבחור קורס גלישה באשר הוא מהם תכני הקורס. ראשית, יש לוודא שהפעילויות מותאמות לגילו ולאופיו של הילד/ה. על מנת לוודא זאת מומלץ לבדוק מראש עם מועדון הגלישה איזה קורסים מוצעים לילדים ומהי קבוצת הגיל המומלצת. כמו כן, יש להקפיד לבחור את סוג הגלישה ואת המיומנויות שמקנה צוות ההוראה של הקורס. מומלץ להתחיל עם קורס גלישת גלים מקצועי שמותאם לילדים או לבני נוער, על ידי על מנת לרכוש את המיומנויות הבסיסיות להיכרות ולטכניקות חתירה עם הגלשן. לבסוף, יש לבחור קורס או שיעורים פרטיים שניתנים בשעות, במועדים ובמחירים שנוחים לכם.

בחירת מקום מקצועי ובעל מוניטין

בבואכם לבחור קורס גלישה לילדים – אל תתפשרו על המקצועיות והמוניטין של מועדון הגלישה. באופן כללי, מומלץ לכל אחד ואחת לבחור מקום מקצועי ובעל ניסיון, המחזיק ציוד מקצועי וצוות מוסמך ללימודי גלישה. אך כאשר מדובר בילדים, עניין זה הוא אפילו עוד יותר חשוב, משום שילדים זקוקים להשגחה יתרה בים ולצוות מקצועי ומנוסה יותר, שיידע ללמד אותם בהנאה ובבטיחות כאחד. על כן, חפשו אחר מקום עם ותק, קראו המלצות של גולשים (תרתי משמע), וחפשו אחר אתר האינטרנט והרקע על המקום. הקפדה על בחירת מקום ידוע ואהוב תבטיח את הצלחתכם בבחירת קורס הולם.

הקפדה על בטיחות בים

כשהקיץ מגיע מגיעה גם אחריות יתרה לשמור על הבטיחות בים, לא כל שכן כשמדובר בילדים. אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת קורס גלישת גלים לילדים או קורס גלישה לנוער הוא השמירה על כללי הבטיחות תוך עמידה בכל הדרישות והתקנים לעסק. חפשו אחר מקום בעל רישיון עסק ובעל אישור מוסמך. ודאו שצוות המדריכים עבר הסמכה ראויה וכי הוא בעל רישיון לעסוק בהוראת גלישה. ודאו שהקורס מתבצע בקרבת החוף ושיש מציל וחובש צמודים. מומלץ לבחור קורסים שמתבצעים בקבוצות קטנות, ולבדוק שישנה כמות מספקת של מדריכים הנושאים באחריות על כל ילד. כך תוכלו לוודא שילדיכם נמצא בידיים טובות ועם ההשגחה הראויה בים.

מחפשים קורס גלישת גלים בצפון? – הכירו את סרף סייקל

אם אתם מחפשים אחר קורסי גלישה לילדים ולנוער מומלצים במיוחד, כדאי שתכירו את מועדון הגלישה של סרף סייקל – המרכז הימי ומועדון הגלישה הגדול ביותר בצפון. בסרף סייקל מוצעים מגוון קורסים של גלישת גלים לילדים או קורסי גלישה לנוער, מלווים בציוד גלישה מקצועי ובמדריכים מנוסים. המועדון הוותיק והאהוב שם דגש רב על בטיחות בים – צוות המדריכים מוסמך, לימוד הגלישה לילדים מתבצע תוך שימוש באפודי ציפה, וכל הפעילויות מתבצעות בקרבת החוף עם מציל וחובש. קורסי הגלישה של סרף סייקל מועברים בקבוצות קטנות, ולכל קבוצה יש חונך מנוסה. ילדיכם יהיו עטופים ביחס אישי וליווי צמוד, ויעברו חוויה מרגשת ובלתי נשכחת!

מה אנחנו מציעים?

אנו מציעים לכם שיעורי גלישה במגוון של מסלולים הניתנים להתאמה על פי הדרישות והרצון שלכם:

 • קורס גלישה לילדים
 • גלישת גלים לילדים
 • חוג גלישה לילדים
 • ועוד

בנוסף לשיעורי גלישת הגלים אנו מציעים עוד אפשרויות לימוד רבות הקשורות לעולם הספורט הימי:

 • גלישת סאפ
 • חתירה בקיאק
 • קייט סרפינג
 • גלישת Wing
 • גלישת רוח
 • ועוד

כל השיעורים מועברים על ידי המדריכים המנוסים שלנו, ונבנו מתוך רצון להעביר את תחומי הספורט הימי בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

שיעורי גלישה – מחיר

מחירם של השיעורים הוא דינאמי ונע בהתאם לשכלול גורמים כמו חבילת השיעורים אותה בחרתם, גודל הקבוצה, שיעור פרטי וכולי. בכל מקרה, בכל הקשור לספורט ימי מומלץ שלא להתפשר ולבחור במועדון וותיק ואמין, כזה אשר יוכל להעביר את השיעור בצורה טובה והכי חשוב – בטוחה.

סרף סייקל הוא המועדון הגדול בצפון ואחד ממועדוני הגלישה הוותיקים בארץ. אנו עובדים עם המדריכים המנוסים ביותר בישראל, עם ציוד גלישה חדיש ומתקדם ומתוך מתחם גלישה מפנק הכולל מדשאות, מקלחות, חנייה רחבה ועוד.

רוצים להעניק לילדיכם חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת בקיץ הקרוב? פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים על קורסי הגלישה שלנו, למידע על מועדי הפעילות והמחירים, באתר, בדוא"ל[email protected], או בטלפון04-8444473.

שיעור גלישה לילדים
חוג גלישה לילדים

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו

תפריט נגישות