קורס גלישה לילדים

גלישה היא ללא ספק את הפעילויות המהנות והעוצמתיות ביותר שיש. אם חשבתם להעניק לילדיכם חוויה בלתי נשכחת כל השנה, ועל הדרך גם לדאוג להם לפעילות משנה חיים, כדאי לשקול את האופציה של קורס גלישה לילדים.

קורס גלישת גלים בצפון

חוויית קורס גלישה לילדים – מה חשוב לדעת?

גלישה היא ללא ספק את הפעילויות המהנות והעוצמתיות ביותר שיש. אם חשבתם להעניק לילדיכם חוויה בלתי נשכחת בקיץ הקרוב, ועל הדרך גם לדאוג להם לפעילות בחופש הגדול, כדאי לשקול את האופציה הבלתי שגרתית של קורס גלישה לילדים. קורסי גלישה בכל גיל הם הזדמנות נפלאה לרכוש מגוון מיומנויות וחוויות חדשות. לא כל שכן מדובר בילדים או בני נוער – המיומנויות והחוויות שיירכשו ללא ספק יישארו איתם לכל החיים. אז מה חשוב לדעת כשניגשים לבחור קורס גלישה לנוער ולילדים?

לחיוג לחצו כאן 08-8444473 

מה מלמדים בקורס?

אחד הדברים שיש לבחון שניגשים לבחור קורס גלישה באשר הוא מהם תכני הקורס. ראשית, יש לוודא שהפעילויות מותאמות לגילו ולאופיו של הילד/ה. על מנת לוודא זאת מומלץ לבדוק מראש עם מועדון הגלישה איזה קורסים מוצעים לילדים ומהי קבוצת הגיל המומלצת. כמו כן, יש להקפיד לבחור את סוג הגלישה ואת המיומנויות שמקנה צוות ההוראה של הקורס. מומלץ להתחיל עם קורס גלישת גלים מקצועי שמותאם לילדים או לבני נוער, על ידי על מנת לרכוש את המיומנויות הבסיסיות להיכרות ולטכניקות חתירה עם הגלשן. לבסוף, יש לבחור קורס או שיעורים פרטיים שניתנים בשעות, במועדים ובמחירים שנוחים לכם.

בחירת מקום מקצועי ובעל מוניטין

בבואכם לבחור קורס גלישה לילדים – אל תתפשרו על המקצועיות והמוניטין של מועדון הגלישה. באופן כללי, מומלץ לכל אחד ואחת לבחור מקום מקצועי ובעל ניסיון, המחזיק ציוד מקצועי וצוות מוסמך ללימודי גלישה. אך כאשר מדובר בילדים, עניין זה הוא אפילו עוד יותר חשוב, משום שילדים זקוקים להשגחה יתרה בים ולצוות מקצועי ומנוסה יותר, שיידע ללמד אותם בהנאה ובבטיחות כאחד. על כן, חפשו אחר מקום עם ותק, קראו המלצות של גולשים (תרתי משמע), וחפשו אחר אתר האינטרנט והרקע על המקום. הקפדה על בחירת מקום ידוע ואהוב תבטיח את הצלחתכם בבחירת קורס הולם.

הקפדה על בטיחות בים

כשהקיץ מגיע מגיעה גם אחריות יתרה לשמור על הבטיחות בים, לא כל שכן כשמדובר בילדים. אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת קורס גלישת גלים לילדים או קורס גלישה לנוער הוא השמירה על כללי הבטיחות תוך עמידה בכל הדרישות והתקנים לעסק. חפשו אחר מקום בעל רישיון עסק ובעל אישור מוסמך. ודאו שצוות המדריכים עבר הסמכה ראויה וכי הוא בעל רישיון לעסוק בהוראת גלישה. ודאו שהקורס מתבצע בקרבת החוף ושיש מציל וחובש צמודים. מומלץ לבחור קורסים שמתבצעים בקבוצות קטנות, ולבדוק שישנה כמות מספקת של מדריכים הנושאים באחריות על כל ילד. כך תוכלו לוודא שילדיכם נמצא בידיים טובות ועם ההשגחה הראויה בים.

מחפשים קורס גלישת גלים בצפון? – הכירו את סרף סייקל

אם אתם מחפשים אחר קורסי גלישה לילדים ולנוער מומלצים במיוחד, כדאי שתכירו את מועדון הגלישה של סרף סייקל – המרכז הימי ומועדון הגלישה הגדול ביותר בצפון. בסרף סייקל מוצעים מגוון קורסים של גלישת גלים לילדים או קורסי גלישה לנוער, מלווים בציוד גלישה מקצועי ובמדריכים מנוסים. המועדון הוותיק והאהוב שם דגש רב על בטיחות בים – צוות המדריכים מוסמך, לימוד הגלישה לילדים מתבצע תוך שימוש באפודי ציפה, וכל הפעילויות מתבצעות בקרבת החוף עם מציל וחובש. קורסי הגלישה של סרף סייקל מועברים בקבוצות קטנות, ולכל קבוצה יש חונך מנוסה. ילדיכם יהיו עטופים ביחס אישי וליווי צמוד, ויעברו חוויה מרגשת ובלתי נשכחת!

רוצים להעניק לילדיכם חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת בקיץ הקרוב? פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים על קורסי הגלישה שלנו, למידע על מועדי הפעילות והמחירים, באתר, בדוא"ל: info@surfo.co.il, או בטלפון: 04-8444473.

חוג גלישה לילדים

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו