חוג גלישה בחיפה

גלישה זו המתנה הכי טובה לילדים מכיוון שזו מתנה לכל החיים...

היתרונות של חוג גלישה בחיפה

הרבה הורים מחפשים לילדיהם חוגים המשלבים בין הנאה וערך מוסף. על פי ניסיוננו, חוג גלישה בחיפה מעניק מענה מצוין לצורך הזה ואף פותח בפני הילדים ובני הנוער עולם חדש ומופלא. אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו כדי לקבל פרטים על החוגים השונים שאנו מציעים ולהתרשם מהצוות המקצועי שלנו.

20211111142224.108.jpg

 

למה דווקא חוג גלישה?

חוג גלישה בחיפה נותן מענה לכמה היבטים חשובים. ראשית, בעידן זה כאשר ילדים ובני נוער פחות פעילות מבחינה גופנית, והרבה יותר צמודים למסכים, חשוב מאוד לעזור להם לייצר פעילות גופנית ואף ספורטיבית. הבעיה היא כמובן שקשה להתחרות במחשבים והסמארטפונים, שמציעים סיפוק גדול וריגושים מיידיים. חוג גלישה בחיפה נותן מענה מצוין לבעיה הזו, כי מלא בהתרגשות, בחוויות של הצלחה, בפעילות שונה מאוד מהשגרה, ברצון להצליח ועוד. זוהי פעילות שהילד או המתבגר (כמובן גם בנים וגם בנות) ישמח וירצה להגיע אליה, ולמעשה יחכה לה בקוצר רוח.

חוג גלישה בחיפה תורם לקשת רחבה מאוד של היבטים פיזיים ונפשיים. כך למשל, הוא תורם לחיזוק הכוח האירובי, לחיזוק הסיבולת האנאירובית, לשיווי המשקל והיציבה, ליכולת לשמור על מיקוד לאורך זמן, לקואורדינציה והרשימה עוד ארוכה. יתרה מכך, הוא פותח בפני הילד או המתבגר עולם חדש של חוויות, של אהבה לים וסיפוק, וגם של חברים שיפגוש בקורס עם תחומי עניין משותפים. למעשה, חוג גלישה בחיפה יכול בהחלט להיות מתנה לכל החיים, עם תחביב (ואפילו יותר מתחביב) שילווה את הגולש ויחזיר אותו שוב ושוב אל הים, אל השקט ואל ההתרגשות.

 

20211111142330.581.jpg

 

איזה חוג גלישה לבחור

במועדון ובית הספר שלנו מוצעים מגוון חוגי, שיעורי וקורסי גלישה, ביניהם חתירת סאפ, גלישת גלים, גלישת רוח, קייטסרפינג ועוד. חלק מהם מתאימים לילדים החל מגיל 9 שנים ואילו אחרים מיועדים לגילאים מבוגרים יותר. ככלל, דרישת המינימום היא כמובן שהילד יידע לשחות, אך אין צורך בכל רקע מוקדם בגלישה ואין צורך גם בציוד ייעודי לשיעורים, כי אנחנו מספקים הכל – כולל חליפת גלישה לחורף.

 

על מנת להבין איזה קורס גלישה בחיפה יכול להתאים לילד שלכם, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו ולפנות אלינו באימייל Info@Surfo.co.il או בטלפון 04-8444473.

 

20211111142506.025.jpg

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו