חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סוגי סיבובים עם סאפ

רוצים לשפר את יכולת תפיסת הגלים שלכם עם הסאפ? נסו את התרגילים במאמר זה ושפרו את יכולת השליטה שלכם בסאפ, כך תוכלו לסיים סיבוב במהירות לתוך הגל

רוצים להתאמן על הטכניקה שתעזור לכם לתפוס גלים עם הסאפ בצורה קלה ומהירה יותר ?


בסרטון הבא אני מסביר על סוגי הסיבובים השונים וכיצד לבצע אותם, הקשר בין סיבוב מהיר ונכון לתפיסה של גלים הוא שבזמן שאנחנו מחכים לגל עם הסאפ אנו עומדים עם הפנים אל עומק הים ומנסים לאתר את הגל שמתקרב אלינו מרחוק , מכיוון שיש לנו זמן להתמקם באזור של שיא הגובה של הגל נעמוד ונמתין שהגל יתקרב אלינו , מאחר ואנו רוצים שהגל יקח אותנו מאחור עלינו להסתובב במהירות ולחתור חזק בכדי שהגל יאחז בסאפ ויקח אותו . כל זה קורה בשניות ולפעמים בזמן שהגל שואב אותנו לאחור, שימוש בטכניקת סיבוב נכונה תעזור לנו לסיים את הסיבוב עם מהירות ובכיוון שאליו מתקדם הגל וכך יהיה לנו קל יותר לתפוס את הגל.

אלו שאינם תופסים גלים יכולים לאתגר את עצמם בסיבובים לפי דרגות קושי שונות , בשיעורי הסאפ הפרטיים שלנו וגם בקבוצות אנו מלמדים טכניקות אלו ואף טכניקות נוספות בדרגות קושי קלות וקשות יותר לפי יכולות התלמידים, מקיימים משחקים המבוססים על יכולות השליטה בסיבובים ואף תחרויות סיבובים בין חותרים שונים תוך העלאת דרגת הקושי כך שגם אלופים עלולים להתקשות בסיבוב.

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו

תפריט נגישות