חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלישה בחיפה

גרים בחיפה ורוצים לגלוש במקום קרוב לבית ? אנחנו מלמדים את כל סוגי הגלישה שיש

קורס גלישה בחיפה עם מדריך אישי

סרף סייקל הוא מועדון גלישה, בית ספר גלישה וחנות גלישה המציע בין היתר מגוון חוגים, קייטנות וקורסי גלישה בחיפה. בשורות הבאות נספר לכם על מספר אפשרויות של לימוד גלישה בחיפה שאנו מציעים.

לחיוג לחצו כאן 08-8444473

  • קורס גלישת גלים

בתור גולשים בנשמה אנו מכירים היטב את החלומות של רבים וטובים, לתפוס גלים ולהיות חלק מהים. אנו גם יודעים שניתן להגשים את החלום ומאפשרים לכם לעשות זאת עם קורס גלישה בחיפה, המבוסס על מפגשים בני שעה ביחד עם מדריך מקצועי אישי, אשר כל אדם ובכל גיל יכול להצטרף אליו ולהשתתף בו. אם אין לכם שום רקע בנושא, ואם אין לכם ציוד, אל תדאגו. אנחנו נספק לשיעור את הגלשן, את אפוד הציפה ואת חליפת הגלישה אם השיעור מתקיים בעונה הקרה. רק מה שצריך הוא כמובן לדעת לשחות, ולהביא בגדים להחלפה וכלי רחצה. אנחנו גמישים מאוד מבחינת מועדי ותכיפות השיעורים, עד כדי כך שניתן לקבוע שיעור לכל יום. במהלכם תקבלו הסברים לגבי התרגילים היומיים, תבצעו חימום קל ותתחילו לתרגל. וזהו – אחרי כמה שיעורים אתם כבר גולשים!

  • שיעורי גלישת רוח

כל גולש רוח מכיר את ההנאה העצומה של השילוב בין הים והגלים, הרוחות והטכניקה, המהירות והעוצמה. אנו מזמינים אתכם להצטרף לשיעורי גלישה שגם בהם ניתנת הדרכה אישית, אחד על אחד, הכוללת הסברים תיאורטיים והדרכה מחוץ לים על הציוד ותפעולו. לאחר מכן נכנסים למים ומתחילים לתרגל החל מהשלבים הבסיסיים ביותר ובליווי המדריך, את הרמת המפרש וייצוב הגלשן. כמובן שככל שאתם מתקדמים תרכשו מיומנויות נוספות עד כדי שליטה מלאה. אנו מציעים אפשרות של שיעור היכרות ראשוני בן שעה אחת, שבו תוכלו רק להכיר את העקרונות והתיאוריה, ואילו תרגול של גלישה אמיתית במים מצריך אתכם לבחור בקורס של חמש שעות לפחות.

  • קורס גלישת עפיפונים

    אם אתם חולמים על קייטסרפינג, המשלב בין גלישת גלים, גלישת רוח והעפת עפיפונים, אנו מציעים קורס ייעודי. מדובר באחד מענפי הספורט הימי היותר פופולאריים היום, שאינו מצריך מאמץ פיזי ניכר, ואת התיאוריה, הטכניקה, הוראות הבטיחות והשליטה תרכשו בשיעורים אצלנו. גם כאן, מדובר בשיעורים של אחד על אחד עם מדריך מקצועי ובעל הכשרה ייעודית, אשר ילווה אתכם לכל אורך הדרך.

וכמובן שזה לא הכל…

לפרטים נוספים על קורס גלישה בחיפה / חוג גלישה בחיפה ולביצוע הרשמה, הנכם מוזמנים לפנות אלינו באימייל [email protected] או בטלפון 04-8444473.

חוג גלישה בחיפה
קייטנת גלישה חיפה

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו

תפריט נגישות