תיקון קייטים ווינגים

נקרע הקייט ? אל תתרגש! תביא אותו אלינו ונדאג לך לתיקון מהיר ואיכותי במחיר נוח וללא תחרות

תיקון קייטים מקצועי ואיכותי

מועדון הגלישה סרף סייקל מעמיד לרשותכם חנות לציוד גלישה אשר בה גם מבוצעים תיקונים מגוונים. בין היתר אנו מבצעים תיקון קייטים עבור מקרים שונים של תקלות ופגיעות בכל החלקים, החל בגלשן ועד לעפיפון עצמו. התיקונים נעשים על ידי אנשים שחיים ונושמים את הים, בעלי ניסיון של יותר מ 20 שנה בתיקון קייטסרפינג, שכבר ראו וחוו בעצמם קשת רחבה של תקלות. במקרים רבים נוכל לבצע תיקון בעלויות נמוכות בהרבה מאשר קניית קייט חדש, ואם לא ניתן לתקן או לא משתלם לתקן תמיד תוכלו להיעזר בחנות שלנו בשביל לבחור את הציוד הנדרש עבורכם, ואף לראות ציוד איכותי ביד שנייה המוצע כמובן במחירים זולים יותר.

כמה מילים על תיקון קייטים

כידוע, קייטסרפינג הוא ספורט בו מופעלים לא מעט עומסים על ציוד הגלישה, שצריך להתמודד עם הרוחות שהן לעיתים עזות, עם משבים מפתיעים, עם קפיצות ונחיתות שמייצרות עומס על הגלשן הגולש וגם על הקייט, לפעמים מרסקים את הקייט בעצמה על החוף , גוררים אותו על הצדפים בשפת המים או סתם לא נזהרים כשעוברים לייד חפץ חד .

אי לכך, תיקון קייטים עשוי לכלול שורה ארוכה של פעולות הקשורות לתקלות ברכיבים השונים. כך לדוגמא, לעיתים קרובות יש לבצע תפירה של קייטים במקביל לתיקון בריחת אוויר מקייט, אשר יכולה להיגרם גם עקב שסתום (פיה) של קייט דולף. כמו כן, ישנם מקרים בהם צריך לבצע תיקון בגלשן בשל פגיעות הנגרמות למשל מהיתקלות בסלעים, פיצוצים בשכבות בגלל נפילות חזקות וכן הלאה.

אנו משתמשים בחומרים המתקדמים ביותר שיש ומתקנים את כל סוגי הבדים, החל מדאקרון ועד אלולה וגם את כל סוגי הקרעים משריטות קטנות בבידונים, צינוריות שמתייבשות ומתפוצצות, פיה שהתנתקה מהקייט,  וינג שנקרע מחרב של פוייל, תפר שנפתח בקייט ועד עפיפון שנחצה ל 2 אנחנו יודעים לתקן הכל!

רוצים לקבל עוד מידע על תיקון קייטים? הצעת מחיר או בכל שאלה בנושא אנו נשמח לעזור ולסייע בהתלבטויות, אז אתם מוזמנים לפנות אלינו באימייל ולשלוח תמונות של הנזק שנגרם לכם לכתובת Info@Surfo.co.il או בטלפון 04-8444473. אפשר גם להשאיר לנו פניה באתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

מאמרים דומים

הירשמו לרשימת הדיוור שלנו